Fitness & Workout

Osobní trenér a výživový poradce

Ušetři čas a peníze tím, že začneš jíst a cvičit správně již od začátku. Více než 10 let zkušeností, zkoušení, tréninků a vzdělávání!

Tréninkové plány/balíčky

Je jen na tobě, co si vybereš. Každému po jeho chuti a potřebách. Níže nalezneš rozdělení do tří hlavních skupin: cvičení v posilovně, doma a venku. V produktech samozřejmě poskytujeme i personalizované jak jídelníčky, tak tréninkové plány. Vše klientovi přesně na míru!

V pohodlí domova

Jaké jsou výhody?

Trénuj chytře

Trénuj podle osvědčených a funkčních metodik. Předcházej zraněním a ztráty chuti k cvičení. Trénuj chytře, trénuj s námi!

Získej svou vysněnou postavu

Vykašli se na nesmyslné dietní balíčky, detoxy a zázračné léky na hubnutí. Získej svou vysněnou postavu zdravě a hlavně udržitelně. Tohle je životní styl, ne trend!

Buduj nejen svaly, ale i sílu

Při správně zvoleném tréninku budeš budovat nejen svaly, ale získáš opravdu funkční tělo. Získej tělo, které nebude silně jenom vypadat!

Jídelníčky vypočítány na míru

Vytvoření kvalitního jídelníčku chce svůj čas a u nás má kvalita vždy přednost před kvantitou. Žádné Ctrl + C, Ctrl + V! Žádné nesmysly ohrožující zdraví!

Vše pečlivě zdokumentováno

Při spolupráci s námi budou tvé výsledky pečlivě monitorovány a dokumentovány. Kvalitní péče a zpětná vazba na prvním místě!

Profesionální přístup ke každému

Každý klient si zaslouží profesionální péči. Trénování se věnujeme již téměř 10 let. Dále své znalosti a zkušenosti prohlubujeme. Zdokonalujte se s námi!

Novinky