Irifit tým

Náš tým: Hrdí tvůrci a silná podpora pro Irifit Jsme nadšeni, že můžeme představit náš tým, který stojí za vývojem a realizací akcí a rozvojem workoutů pro irifit. Jsme pevně přesvědčeni, že náš tým je klíčovým faktorem pro úspěch irifit a že bez nich by to nebylo možné.

V průběhu naší cesty jsme shromáždili skvělou skupinu talentovaných jednotlivců, kteří sdílejí vášeň pro kalisteniku a zdravý životní styl. Každý člen týmu přináší své unikátní dovednosti, znalosti a zkušenosti, což nám umožňuje poskytovat vám špičkový obsah a zážitky.František Šidla, a.k.a Fana

Jsem začínající trenér, aktivně se věnuji fitness a kalistenice. Osvojuji si všemožné tréninkové plány a zajímám se několik let o stravu. Oblibu ke sportu jsem si vypěstoval v dětství, kdy jsem hrával pravidelně fotbal a další sporty. Motivaci pro posilování jsem měl asi jako každý - mít břišáky. Postupně jsem si vybudoval disciplínu a přešel z domácího posilování do gymu a následně mě fascinovala kalistenika - stojky, muscle upy, weighted.

S IriFit teamem pořádáme workout akce, kde můžu využít zkušenosti z vedení ve vodních skautech. Mám zdravotnický kurz a jsem instruktorem vodní turistiky.


Vojtěch Bureš

Jsem stále na začátku své cesty, ale s odhodláním posouvám vlastní hranice. Velké díky patří mému týmu Irifit, díky nimž se mi daří dosahovat velkých pokroků. Nedávno jsem dokonce zvládl svůj první Muscle up, což je pro mě skvělým důkazem, že i mostař může zvládnout náročnější cviky s podporou svého okolí.

Našel jsem v workoutu způsob, jak se vyjadřovat a zároveň se zlepšovat. Venkovní cvičení má své kouzlo – nepotřebuji složité vybavení, stačí mi hřiště a moje vlastní tělo. Ať už je to na hrazdách, bradlech nebo jen na zemi, trénink venku je pro mě inspirující. Navíc mě těší, že se tu potkávám s různými lidmi, kteří mají stejnou vášeň. Nemusím je znát od dřívějška, stačí se zeptat a všichni jsou ochotní podělit se o rady a podpořit.

Právě ta vzájemná pomoc a podpora jsou pro mě důležité. Proto rád přispívám k organizaci různých akcí – soutěží, tréninků i workshopů. Irifit tým má skvělou komunitu, která se neustále rozvíjí. Jsme tu pro sebe navzájem, abychom se společně posouvali dál a dosahovali nových výšin.

Adam Bezo Bezák

Mám 27 rokov a cvičeniu s vlastnou váhou sa primárne venujem od covidu 2020, kde som náhodne stretol super partu v Bjorsenovom sade v Brne (tam sa vlastne vyskytujem počas leta skoro každý deň po práci). Moja celková story s cvičením siaha do dávnych čias, kde som ako pubertiak do konca strednej školy videl náplň života v hraní počítačových hier a doslova žraní sladkého.
Vyústilo to až do takého štádia ked som dosiahol 100kg pri celkovej výške okolo 170cm, takže bol zo mňa už riadny špek (BMI ~33 obezita 1. stupňa). Kedže moji rodičia celý život športujú, začal som sa hanbiť za seba a koncom roka 2013 som začal behávať a postupne naberať odvahu s chodením do fitka. Progress bol neskutočný, a to ma motivovalo viac a viac.

Tak a teraz sme tu, mám vyštudovanú FIT VUT v Brne, pracujem v IT a focusujem sa primárne na stojky a ich rôzne variácie. Nemám žiadne profi ambície, ale celkovo ma baví motivovať ľudí, komunikácia s ľuďmi a hlavne vždy super nálada počas tréningu s celou bandou. Hlavne je treba cítiť sa fit a byť sám so sebou spokojný. 

Workout hřiště je našim domovem!
Co pro členy týmu znamená Tým Irifit?

Být součástí týmu irifit: Posunout se dál a být součástí velké rodiny

Pro mnoho z nás v týmu irifit to nejde jen o dovednosti nebo to, kdo jsme jako jednotlivci. Pro nás je důležitá naše komunita, sdílení společného sportu a snaha posouvat se stále kupředu. Jsme zde nejen pro sebe, ale i pro ostatní, protože věříme, že společně dokážeme více. Jsme jako jedna velká rodina.

Být součástí irifit není jen o tom, jak dobře zvládáme cvičení nebo jaké máme fyzické schopnosti. Je to o tom, jak se cítíme a jak se podporujeme. Každý z nás má své vlastní výzvy a cíle, ale díky naší komunitě víme, že nejsme sami. Společně se snažíme dosáhnout většího zdraví, síly a pohody.

Naše společenství nekončí pouze u našeho týmu. Jsme také otevření veřejnosti a chceme sdílet naše zkušenosti a motivovat lidi kolem nás. Věříme, že zdravý životní styl a cvičení jsou pro každého dostupné a mohou přinést radost a pozitivní změny do života.