Služby & Ceník

Přehled služeb

Všechny tyto služby jsou poskytovány individuálně každému jednotlivci a reflektují tak i jeho jedinečné potřeby. Samozřejmostí je vstupní konzultace, vzájemná pravidelná komunikace a pružné reakce na případné potřebné změny a úpravy. Tyto služby jsou doporučovány jak úplným začátečníkům, aby vykročili do nového života správnou nohou a vyvarovali se případným zbytečným chybám, tak již pokročilejším, kteří to myslí opravdu vážně.

Jídelníček na míru

Ať už je tvůj cíl jakýkoliv, vždy dostaneš kvalitní jídelníček šitý tobě na míru. Jsou zohledňovány jak alergie, intolerance, tak také to, na co jsi zvyklý/á a co máš rád/a.

Tréninkový plán

Tréninkový plán je potřeba mít postaven specificky podle všech dispozic a požadavků každého cvičence. Žádný mustr, žádná kopie, vždy individuální přístup.

Individuální trénink

Jak ze sebe vymáčknout víc? Jak se vyhnout chybné technice a předcházet tak zranění? Trénujte s kvalitním trenérem, který je víc než jen kalkulačka opakování, trénujte s námi.

Parádní fitko!

Osobní tréninky probíhají v Brně v úžasném fitku Czech Virus Gym. Jedno z nejlepších a nejpříjemnějších v celém Brně. Tady si to prostě zamiluješ!

Ceník jednotlivých služeb

V případě budoucího zvýšení cen zůstávají stávající klienti vždy na stejných cenách, na kterých začínali. To znamená, že stávající klienti se zdražování bát nemusí.

Individuální trénink


600 kč

Zvýhodněný balíček pro 5 tréninků 

Ušetříš 250 Kč

2750 Kč


Zvyhodněný balíček pro 10 tréninků  

Ušetříš 500 Kč

5500 Kč


Jídelníček na míru

Pro studenty 1600 Kč

2000 Kč


Tréninkový plán do posilovny/na doma


900 Kč


Jídelníček na míru + tréninkový plán

Ušetříš 350 Kč

2550 Kč


Osobní konzultace*

Soukromá konzultace a poradenství

600 Kč


*osobní/online konzultací je potřeba absolvovat vždy před začátkem spolupráce

Objednejte si naše služby

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.