Spuštění nového webu, nového projektu. Aneb vítejte a držte nám palce!

22.01.2021

Ahoj návštěvníku, čtenáři, či zbloudilá duše :) Hned na úvod bych tě chtěl za nás oba přivítat na našem novém webu, který je takovým symbolickým i praktickým zrození z naší cesty za snem, za tím něco nového vyzkoušet, dotáhnout dál. Co tady můžeš čekat? V prní řadě bude vem sloužit jako poutač, bude mít za cíl zaujmout nové členy "kultu" ve zdravém těle zdravý duch. Ať už je to někdo, kdo touží zhubnout, nabrat svaly, nebo jenom přinést do svého života pohyb a udělat změnu. Každý bude mít na výběr to, co si jen bude přát. Od individuálnějších služeb, po předhotovené balíčky plné skvělých informací a cvičení.

Dále na webu najdeš plno dalších zajímavých informací, článků, blogů, videí, časem i recepty a další a další zajímavosti. Budeme růst společně s vaší svalovou hmotou a z každé kapičky potu!

Musím ti ohromně poděkovat, pokud si se dostal až zde, děkuji za trpělivost :) Jako bonus ti mohu prozradit, že mezi další a brzké články bude patřit popisek a objasnění samotných balíčků (ano, nebudou to jen obyčejné "e-booky", ale i něco víc), informace a naše pečlivější představení a první článek s tipy ohledně výběru toho správného trénera (samochvála smrdí, my víme, ale pointa bude trošku někde jinde :)). Tak se nech překvapit a brzy naviděnou!

Autor: Rostislav Zlatník