Druhá Workout party v Czechvirusu

09.03.2023

V Brně v Bystrci se 29.4. uskuteční druhá workout party v Czechvirus Gymu.
Tuto akci pořádají společně tým Irifit a Czechvirus Gym.Tento typ akce se stal v posledních letech velice populárním, jelikož nabízí úžasnou kombinaci fitnessu a zábavy.

Během workout party si můžete vyzkoušet různé druhy cvičení, nejenom běžné cviky, ale také ty netradiční, které se provádějí například s posilovacími gumami nebo vlastní vahou těla.V Czechvirus Gymu bude k dispozici moderní vybavení, které Vám umožní absolvovat kvalitní a náročný trénink.

Během party se můžete těšit také na soutěže, které budou pro Vás připraveny. Tyto soutěže Vám umožní ukázat své silné stránky a zároveň se zábavnou formou pobavit s ostatními účastníky.Na místě bude také k dispozici občerstvení, které Vám dodá energii a pomůže Vám být v co nejlepší kondici. Vstupné na tuto akci je vstup do fitka, takže se můžete těšit na skvělý trénink a zároveň se seznámit s novými lidmi, kteří mají stejné zájmy jako Vy.Tato druhá workout party v Czechvirus Gymu slibuje být velice úspěšnou a plnou zábavy. Tak neváhejte a přijďte se tuto akci zúčastnit. Ujistěte se však, že máte s sebou sportovní oblečení a obuv, abyste se mohli aktivně zapojit do programu. Těšíme se na Vás!