Natáčení v noci v Czechvirus gymu a poděkování týmu!

15.01.2023

Vážení členové týmu Irifit,

Chtěla bych vám poděkovat za neuvěřitelnou práci, kterou jste vložili do večerního natáčení ve fitku. Bylo to skutečně náročné natáčení celou noc, ale díky vaší odolnosti a zapálení se nám podařilo vytvořit skvělé materiály pro sociální sítě a promo video k našim workout akcím.

Jsem ohromena vaší týmovou prací a kreativitou, kterou jste projevili při tvorbě těchto materiálů. Bylo skvělé vidět, jak se každý z vás snažil přispět svými nápady a jak jste spolupracovali, abyste dosáhli co nejlepšího výsledku.

Vážím si toho, že jste se všichni zúčastnili natáčení a pracovali tak tvrdě, abyste dosáhli našich cílů. Díky vám jsme schopni představit našim zákazníkům skvělou reklamu našich akcí a posílit naši značku.

Natáčení proběhlo v Gymu Czechvirus v Brně a ráda bych zde zmínila.

Že Manažer Jiří Čoupi se o své zařízení stará se zájmem a dbá na to, aby bylo vždy čisté a bezpečné pro návštěvníky. Jeho úsilí a snaha o zlepšování služeb gymu jsou viditelné a oceňované návštěvníky.

V Czechvirus Gym v Brně se cítíte jako doma a můžete se těšit na kvalitní trénink a příjemné prostředí. Doporučujeme ho s týmem všem, kteří hledají kvalitní fitness centrum v Brně.

Zároveň chci poděkovat všem za velmi příjemnou noc, kterou jsme oslavili i roční založení Irifit <3

Opět děkuji za vaši práci a těším se na další spolupráci.

Vaše Irča Kozelková za tým Irifit