Bystrcký scuk – Irifit + CzechVirus gym

03.09.2022

V Bystrci se 27.8. konala místní společenská slavnost nesoucí název "Bystrcký scuk". Co s tím má společného Irifit? Na akci bylo pozvané nám i vám již známé fitness CzechVirus, které se v Bystrci nachází a kde Irifit působí. Tím pádem se na reprezentaci posilovny podílela i naše trenérka Irča, která s CzechVirus gym spolupracuje.

Úkolem a pointou bylo zaujmout, ukázat se lidem a zapojit je do dění - oslovit spoluobyvatele i všechny ostatní návštěvníky naším způsobem a nabídnout jim se podívat naším směrem - a proto jsme si pro lidi nachystali sportovní soutěže. Soutěže v pravém slova smyslu - takže jsme samozřejmě nezapomněli ani na ceny.

Hlavní disciplínou byl bench. Účastníky jsme vždy s Michalem zvážili, abychom jim mohli spravedlivě nastavit zátěž a počet opakování. Zapisovali jsme si jména a body. Vítěze poté neminuly dárečky od značky CzechVirus! Zastupovali jsme zde jméno fitka a celou jeho skvělou komunitu. Snažili jsme se ukázat a prezentovat lidem, jaké místo to je a jakou společnost zde najdou.


Vše výše zmíněné jsme zvládli na jedničku a lidé, kteří se u našeho stánku zastavili se bavili a rádi se zúčastnili námi připravené disciplíny!

Také si od nás odnesli propagační letáčky na náš seminář, který nás čeká už teď v září! Již 25. září budeme přímo v CzechVirus gym v Bystrci probírat výživu s výživovou poradkyní Irčou Kozelkovou.

Takže i pokud jste letáček neobdrželi, neváhejte se 25. září za námi přijít podívat do fitness centra!

V CzechVirus gym se na vás bude těšit Jirka Čoupek, trenérka Irca a celý tým Irifit!