Běh v Lužáneckém parku!

22.08.2022

Ahoj všichni rekreační i profesionální běžci i neběžci!

Jak jsme slibovali, přinášíme další akci! Bude zase malinko změna - tentokrát jdeme běhat!

Pokud máte rádi běh, rychlochůzi nebo zkrátka pohyb na čerstvém vzduchu, je tato akce přesně pro vás! Nepoběžíme totiž žádný maraton, ani nebudeme sprintovat rovinky na čas. Jedná se o rekreační běh, volným tempem v uzavřené skupince lidí, takový "easy run", při kterém si budete schopni volně vykládat. Jaké je tedy poslání? Setkat se jakožto nadšenci do sportu a pohybu a společně si na pohodu zaběhat v Lužáneckém parku přímo v centru Brna, který je na běhání ideální. Místo výběhu je dostupné pěšky, autem i MHD - sejdeme se na okraji parku v místě, kde se kříží ulice Lužánecká s Lidickou. Společně se rozcvičíme a připravíme na běh poté oběhneme společně pár koleček. Tempo si samozřejmě volíte sami. Nakonec nebude chybět ani protažení a ukončení. V průběhu se dozvíte i spoustu nových informací - jak z oblasti běhání a běžeckých tréninků, tak sportu obecně. Můžete se kdykoli na cokoli zeptat a jít se i malinko vzdělat, nebo si zkrátka jen jít organizovaně zaběhat a pohnout se s námi na čerstvém vzduchu.

A to stále není všechno! Běh pořádáme ve spolupráci s CzechVirus gym v Bystrci. Z čehož plyne jediné - můžete se těšit i na nějaké to překvapení od značky CzechVirus!

Tak koukej napsat kamarádovi a rezervovat si místo na našich webových stránkách www.irifit.cz v záložce plánované akce prokliknutím na rezervační systém!

Budeme se na vás na všechny moc těšit, že si s námi dorazíte trošku zvednout tepovku!

Tak 25.8. v 17.30 na značkách!

tým Irifit