Ne jen tak obyčejné balíčky, či e-book. Můžete očekávat mnohem víc!

25.01.2021

Určitě jste si mohli všimnout, že mimo klasických služeb nabízíme i cvičební balíčky. Výhoda těchto balíčků je jejich nižší cena a okamžitá dostupnost, jejich nevýhoda je nasnadě, nižší rozsah služeb a neindividualita. 

Také víme, že poslední dobou se různých balíčků a hlavně e-booků objevilo jako hub po děšti. Tak čím zaujme právě náš balíček a proč si vybrat právě ho? Na tuhle otázku bych rád chtěl v dnešním článku odpovědět. 

Naše balíčky budou rozděleny do více skupin tak, aby si mohl vybrat skutečně každý. Podle partií, prostředí, pohlaví i obtížnosti. Co považuji za obrovskou výhodu je fakt, že balíček nebude obsahovat jenom seznam a fotografie cviků nějak seřazených za sebe a ahoj. Hlavním obsahem budou videa nejen samotných cviků, včetně jejich provedení, vysvětlení a ukázky korektního provedení. Ale také videa celých tréninků, informativní videa ohledně cvičení a stravy, atd. 

Tím ale nekončíme! V balíčku dále najdete všechny potřebné informace pěkně v textu. Vysvětlíme si základy výživy, její popis, rozebrání. To stejné nás čeká taky u cvičení! Text bude doplněn o motivační hesla, která vám pomohou se soustředit na cíl.

A v neposlední řadě jedno další obrovské plus! Balíček bude růst s vámi! Budeme reagovat na vaší kritiku a vaše prosby. Postupem času budeme i stávající balíčky postupně vylepšovat, zkvalitňovat i samotná videa včetně post-produkce, upravovat podle vaších požadavků. A co je nejvíc? Každý kdo si takový balíček již v minulosti zakoupil, obdrží i nový, aktualizovaný, zdarma!

Zakoupením balíčku navíc ještě získáte možnost se přidat do soukromé skupiny na facebooku, kde se budete moci navzájem motivovat s dalšími klienty a dříči, kde si budete moci navzájem pomáhat a radit. Samozřejmě se skupiny budeme účastnit i my a snažit se zodpovědět všechny vaše dotazy a vyslyšet vaše prosby :)

A to nejdůležitější, informace o tom, kdy první balíček vyjde? Již brzy! Na balíčku se usilovně pracuje, je toho opravdu hodně a stále narůstá na svém objemu. Původně měl balíček už být venku, ale ukázalo se, že kvalita opravdu potřebuje svůj čas. První balíček na cvičení na doma pro začátečníky můžete ale očekávat nejpozději během února. Videa máme natočená a upravená, design je také hotov, fotografie připraveny. Dokončovány jsou právě teoretické informace ohledně stravy a cvičení :)

Děkujeme za vaší trpělivost a budeme se těšit!

Autor: Rostislav Zlatník