WORKOUTOVÁ SOUTĚŽ O IRIFIT CENY!

30.09.2022

V minulém článku jsme zmiňovali sousedskou slavnost Zažít Blansko jinak. Již jste se dozvěděli, že jsme se zde prezentovali workoutovými show, vystoupeními, organizovali soutěž v kliku pro děti a poskytovali návštěvníkům možnost nahlédnout do světa fitness, posilování a stravy.

V rámci našeho programu se konala i workoutová soutěž, ke které bychom se tímto rádi vrátili a řekli si malinko více.

Poprvé jste totiž měli možnost soutěžit o IriFit vaky (ještě naplněné dalšími odměnami). Ve hře byly nejen diplomy, vzorky suplementů, proteinové tyčinky, ovoce a jiné drobné odměny. Ale i volné vstupy na semináře a právě ona první řada batůžkových vaků IriFit v červené barvě!

A v čem že se to soutěžilo?

Jelikož se jednalo o pravou soutěž ve workoutu, asi vás nepřekvapíme prvky, které soutěžící prováděli. Nejvyššího počtu opakování se snažili ve dvojicích dosáhnout ve dřepu se závažím, dipu, kliku a shybu. U dřepování byla měřena minuta, za kterou se soutěžící snažili nadřepovat co nejvíce. U zbytku cviků šlo zkrátka o maximální možný počet provedení na jeden zátah. V soutěži se utkalo celkem 6 velice schopných dvojic a svaly se zde opravdu pumpovaly k prasknutí!

Medaile a hlavní ceny za 1. místo - nejlepší výsledky - si odnesl v každé z kategorií jeden jedinec. V mužské kategorii se stal vítězem Marek Žiak. Z řad žen si cenu za první místo odnesla Kikča Kobzová. Vítězům moc gratulujeme za skvělé výkony stejně jako všem ostatním, kteří se zúčastnili a obsadili další příčky stupně vítězů! Doufáme, že jste si workout užili a ceny vám udělaly radost!

Dále velké díky patří všem, kteří se na akci podíleli a kteří měli podíl na programu našeho stanoviště. Tímto celý tým IriFit děkuje všem klukům z Mad Move a vůbec všem, kteří podali neuvěřitelné výkony nejen na hrazdě, pomohli s organizací a jakkoli přiložili ruku k dílu! Bez vás by nikdy akce nemohla být úspěšnou. Zejména jménem trenérky a organizátorky Irči děkujeme za podporu, ochotu a pomoc! Jste skvělí, a vězte, že si toho vážíme - a vy víte, koho se to týká...

Teď nezbývá než jen poděkovat všem účastníkům soutěží, divákům a všem občanům Blanska a okolí, kteří nás přišli podpořit, ať už s námi soutěžili a zapojovali se programu, či nikoli a pouze jste se koukali, případně nám třeba věnovali úsměv nebo zatleskali.

Děkujeme za vytvoření příjemné atmosféry a budeme se moc těšit na další veřejné akce.

Mějte se zatím krásně!

tým IriFit