Workout party v Czechvirusu

07.12.2022

3. prosince roku 2022 se konala v Czech Virus Gymu našlapaná workout party, kde jsme se sešli v počtu překračujícím všechna naše očekávání.

Akci jsem odstartovali krátkým seznámením a společnou rozcvičkou. Následovala malá soutěž ve výdrži ve stojce. Účastníci mohli tedy ihned na začátku akce bojovat o parádní ceny od výrobce oblečení IRONLION a známého wellness 4Comfort v Brně.

Po této úvodní soutěži a společném seznamování, tréninku a zábavě přišla na řadu hlavní část akce! Tou byla větší soutěž ve shybech, dipech, klicích a dřepech na jedné noze. Zapojili se opravdu skoro (včetně žen) všichni a díky tomu atmosféra na akci opravdu stoupla. Musím říct, že jsem dlouho neviděla takovou podporu, takže děkuju všem, co tam byli a pomáhali nám vytvořit tak skvělou atmosféru. Nakonec nejenom borci jeli cviky se závažím, ale přidali se k nim i ženy. Padali chvályhodné a vyrovnané výkony. Vítěz je ale pouze jeden a ti byli po zásluze i odměněni. Výherci soutěže obdrželi ceny od kryocentra Mráz léčí, výrobce fitness vybavení MyBuddy, skvělé kadeřnice Alenky Raabové a lahodnou kávu od Pražírny Moravská Nová Ves.

Všem patří velké podekování! Hlavně všem sponzorům a manažerovi Czech Virus Gymu Jirkovi Čoupkovi, protože bez nich by se tato akce nikdy neuskutečnila!

Děkuje vám za vaší účast, výkony a nadšení celý tým Irifit a těším se na vás příště! Láska k sportu je to, co nás všechny spojuje ❤