Trénink s Irifit týmem

01.06.2023

Dne 31. května se uskutečnila nezapomenutelná workout akce s týmem iRiFit, která nabídla skvělý trénink a spoustu zábavy. Účastníci byli rozděleni do týmů a jejich úkolem bylo splnit stanovený počet opakování v různých cvicích.

Na programu byly kliky, dipy, dřepy, vznosy a shyby. Každý tým se snažil co nejlépe zvládnout dané cviky a dosáhnout stanovených cílů. Atmosféra byla plná vzrušení a soutěživosti, přičemž se všichni vzájemně povzbuzovali a podporovali.

Po skončení soutěže přišla na řadu volná zábava, kde účastníci trénovali stojky a silové shyby. Bylo úžasné vidět, jak se všichni snažili a překonávali sami sebe. Týmový duch byl cítit na každém kroku, a to přispělo k vytvoření skvělé atmosféry plné energie a radosti.

Během akce byla také připravena příjemná překvapení pro dva lidi z iRiFit týmu. Obdrželi dárky od iRiFit, které byly spojeny s naší oblíbenou značkou Czechvirus Gym a Czechvirus obecně. Tito věrní členové týmu si zasloužili ocenění za jejich oddanost a zapojení.

Největší dříči, kteří se vynikajícím výkonem vyznamenali během akce, si odnesli památku na iRiFit tým. Byli odměněni za svou tvrdou práci a odhodlání.

Chtěli bychom vyjádřit velké poděkování všem, kteří se akce zúčastnili. Díky vaší účasti jsme vytvořili neuvěřitelnou atmosféru plnou vášně a motivace. Bylo skvělé vidět, jak se lidé sjednotili kolem společného cíle a vytvořili týmový duch, který dodal akci speciální kouzlo.

Doufáme, že jste si akci užili stejně jako my. Díky vaší přítomnosti se nám podařilo vytvořit nezapomenutelný zážitek a těšíme se na další společné akce plné sportu.

Váš tým Irifit <3