Sraz klientů Irifit – dámská jízda na Piccolu v Blansku

03.09.2022

Irifit na konci srpna zažilo první oficiální sraz klientů - v pátek 26. srpna jsme se společně sešli na pizzerii Piccolo v Blansku, abychom si zde užili skvělý večer plný smíchu! A věřte, že se to více než povedlo!

Nakonec se ze srazu neúmyslně stala dámská jízda. Nad růžovými drinky jsme se opravdu hodně nasmály, sdílely vtipné historky, příběhy ze života běžného i z posilovny, lépe se poznaly a prohlubovaly mezi sebou vztahy.

Irifit je komunita. Navzájem mezi sebou máme přátelské vztahy. A to platí, ať už se bavíme o vztazích trenérky Irči s klienty, týmu s klienty, klientů mezi sebou nebo o vztazích uvnitř týmu. Zkrátka fungujeme jako skupina přátel.

Tento večer jen podtrhl to, jak parádně tato komunita klape a jak neskutečně příjemné prostředí to je!

Děkujeme celé komunitě Irifit za vytvoření tohoto prima kolektivu, se kterým nikdy není nuda a který dohromady tvoří něco velkého!

Určitě jsme se všichni nesešli naposledy a plánujeme tuto akci zopakovat a třeba se sejdeme i v ještě větším počtu - i s těmi, kterým tento termín nevyhovoval a nemohli se dostavitJ

Je to úžasné být součástí něčeho, nějaké skupiny či komunity a sdílet, podporovat, komunikovat a přátelit se mezi sebou. Určitě nám dáte za pravdu, že to dodává hřejivý pocit někam patřit.

"Anything is possible when you have the right people around you."

Mějte krásný den a nezapomínejte se často scházet s přáteli, rodinou, kolegy a lidmi, kteří jsou pro vás důležití!

tým Irift

P.S.: Moc děkujeme pizzerii Piccolo v Blansku za příjemnou obsluhu a prostředí pro konání srazu!