Naše úspěšná štafeta a účast na sousedské slavnosti v Blansku

18.09.2022

Ahoj všichni!

Doufáme, že jste všichni do nového školního roku vkročili pravou nohou a i přesto, že už se léto pomalu stává minulostí, vás neopouští pozitivní energie a chuť do života!

Dovolte nám menší ohlédnutí za víkendem 10. - 11. září '22. Byl to velice náročný, produktivní víkend plný, emocí, příjemných překvapení a opravdu velikých úspěchů pro celý náš tým IriFit! I pro nás osobně jsou to cenné vzpomínky a pozitivní zážitky. Pro IriFit nic jiného než úspěch.

Měli jsme opravdu nabitý program, ale i skrze všechny akce a události jsme stíhali pracovat na projektech - proto sledujte naše sociální sítě, ať vám nic neuteče a těšte se na novinky!

A teď k akcím!

V sobotu 10. 9. se v Blansku konal již osmý ročník závodu Blanenská desítka. Naše hvězdná běžecká štafeta Irča + Míša (5 + 5 kilometrů) si původně šla "jen tak zaběhat". Když jsme po doběhnutí z mikrofonu při vyhlašování uslyšely naše jména, byl to poměrně šok, který vyvolal vlnu emocí - smíchu, dojetí a neuvěřitelné radosti a překvapení. Nakonec jsme si vylezly na krásné 2. místo!!! stupňů vítězů. Naše štafeta byla druhá v kategorii a patnáctá celkově. Ještě teď z toho máme husí kůži...

Hned další den jsme účinkovali na sousedské slavnosti opět v Blansku. Zdejší občané měli možnost "zažít své město jinak" na slavnosti nesoucí název Zažít Blansko jinak.

S námi jste vy všichni, kteří jste přišli, měli možnost zažít workout jinak. Naše stanoviště spojené s workoutovou skupinou Mad Move vám nabízelo se "ocitnout za hranicemi gravitace" - a to prostřednictvím workoutových show, které zde proběhly po dobu programu hned několikrát.

Pro děti jsme měli připravenou soutěž v klikování o sladkou odměnu a diplomy. Odpoledne pak proběhla i velká workoutová soutěž o ceny, které si pro vás připravila naše Irča!

Po celý den se zde nabízela i možnost vyzkoušet si hrazdu, různá závaží, jiné zátěžové prvky na cvičení a nejrůznější fitness pomůcky.

Doufáme, že vám všem, kteří jste se osobně u stanoviště v neděli zastavili, se námi připravený program líbil a zpříjemnili jsme vám den. Tímto děkujeme za IriFit všem, kteří se na programu podíleli, nebo jakkoli pomáhali při organizaci!

Závěrem bych chtěla zmínit, že jsme oba dva tyto dny měli skutečně nepříznivé počasí. Hned po startu na Blanenské desítce se strhla silná přeháňka a další deštíky nás provázely až do večera. Taktéž v neděli se mraky honily a hned několikrát nás překvapil déšť - zmokla nám konstrukce, která v důsledku toho klouzala, zmokly nám soutěžní výhry, letáčky, všechny pomůcky a vybavení...

Ale jak vidíte, oba dva tyto dny byly více než úspěšné.

Chci tím říct, že nikdy vše není na sto procent ideální. Na sociálních sítích se může zdát vše růžové, poloviční pravdy jsou růžové. My máme růžovou také rády... Ale za každým úspěchem je tvrdá dřina a vždycky záleží na tom, jak se na danou situaci díváte.

Běžíte závod, prší, fouká, je zima...ale běžíte, máte sluchátka v uších, předstíráte, že nejste kompletně mokří a běžíte.

Máte stanoviště na akci, přijde prudký déšť a vše, co jste chystali, s čím jste si dali práci a co prezentujete, vám zmokne. Náčiní zmokne. Hrazdy jsou kluzké. Vše se několikanásobně ztíží. Ale nemá cenu nadávat nebo se rozčilovat. Prostě jedete dál. Nezastavujete. Prakticky děláte, že se nic neděje. Možná si říkáte "achjo", ale nezabalíte to!

Proto se nikdy nevymlouvej! Ani na počasí, ani na cokoli jiného! Jak vidíš, všechno jde, když se chce! Seber odvahu a jdi - v dešti, ve větru, ve sněhu....jdi!

Mějte krásný zbytek dne.

Za tým IriFit vaše Míša <3