Druhá Workout party

22.05.2023

Úspěšná druhá workout akce v Czech Virus Gymu přilákala několik účastníků.

Dne 29. dubna se v Czech Virus Gymu konala druhá úžasná workout akce, která se stala velkým magnetem pro street workout nadšence z celého regionu. Soutěžení mezi mužskou a ženskou kategorií přineslo neuvěřitelnou dávku energie a motivace, zatímco sponzoři, jako je Mráz léčí, Pražírna kávy a Czech Virus, přidali akci další rozměr.

Pořadatelé byli nadšeni, když viděli, jak se naše druhá workout akce stala neuvěřitelným úspěchem. Gym byl zaplněn a účastníci byli připraveni dát všechno do svého výkonu. Soutěžení mezi mužskou a ženskou kategorií přineslo skvělou atmosféru a rivalitu, přičemž každý soutěžící se snažil dosáhnout svého nejlepšího výkonu.

Mužská kategorie nabídla divákům nádhernou exhibici síly a vytrvalosti. Několik soutěžících se vyniklo zvláště výjimečnými výkony, které byly plné odhodlání a disciplíny. Nebylo to však jen o soutěžení, ale také o povzbuzování a vzájemné podpoře, což ukazuje skutečnou sílu naší Irifit komunity.

Na druhé straně ženská kategorie přinesla dokonalou kombinaci elegance a síly. Ženy překonaly samy sebe a předvedly své dovednosti a výkony, které byly zároveň inspirující a povzbuzující pro všechny přítomné. Soutěžní duch byl naprosto ohromující, a to vše v atmosféře respektu a podpory.

Chceme vyjádřit velké poděkování našim sponzorům, kteří nám umožnili uspořádat tuto úžasnou akci. Mráz léčí, Pražírna kávy a Czech Virus, Mad Move, My buddy  poskytli výrobky a služby, které přispěly k celkovému úspěchu akce. Díky nim jsme mohli zajistit kvalitní vybavení, vynikající odměny pro vítěze a atmosféru, která byla nezapomenutelná.

Nakonec chceme poděkovat všem účastníkům, kteří přišli na naši akci, vážíme si vaší podpory a díky vám můžeme tvořit pravidelné akce!
Děkujeme!

Váš tým Irifit <3