Irena Kozelková

Sportu se věnuji od mala, ve 14 letech jsem na základní škole zkoušela florbal, ale pak jsem odešla na střední školu a už se tomu nevěnovala. Od té doby jsem se věnovala cvičení doma podle různých videí a běhala venku. V 16 letech jsem se začala věnovat posilovně a také jsem se dostala k Blanenskému street workoutovému týmu No gravity, u kterého jsem zůstala do teď a snažím se na plno věnovat street workoutu a posilovně.

V 18 letech jsem se dostala ke kurzu fitness instruktorky a k moha seminářům, které mně daly mnoho zkušeností a informací a díky nim je můžu předávat ostatním lidem. V těchto letech jsem se věnovala i boxu, ale kvůli velkému zranění jsem si musela dát pauzu od cvičení.

Dále jsem v 18 letech byla přijata do fit plusu Blansko. Trénovala jsem tam yogu, pilatess a trx a po roce jsem byla přijatá i do Nemocvičny Blansko, kde mám i jiné lekce jako jsou třeba dětské pohybovky pro děti, hiit, bodyforming, core a mnoho dalších. Mám i své klienty. Sport prostě miluji a nebojím se stále zkoušet nové sporty.